Leśna Perła to idealne miejsce na Przyjęcie Weselne. Jest to dla Nowożeńców jeden z najważniejszych dni w życiu. Dlatego pragniemy by był to dzień niezwykły, niezapomniany, pełen szczęścia i radości. Wiemy że są to chwile niezwykle wzniosłe wymagające odpowiedniej oprawy, atmosfery, wyczucia i taktu dlatego zapewniamy naszym Gościom profesjonalną organizację oraz wsparcie jeszcze przed tym jakże wzniosłym wydarzeniem.
Nasze doświadczenie i zaufanie jakim dotąd obdarzyło nas tak wiele Par i ich rodzin organizujących w Leśnej Perle przyjęcia weselne pozwalają nam twierdzić że uczynimy dla Państwa z tego wzniosłego wydarzenia niezapomnianą uroczystość która na zawsze będzie przywoływać miłe i wzruszające wspomnienia
- Organizujemy na życzenie Gości Przyjęcia Weselne zarówno kilku jak i jednodniowe.
- Zapewniamy pełną obsługę Przyjęć Weselnych zarówno kameralnych jaki i tych których liczba Gości zbliża się do 400.
- Wystrój, dekoracje oraz elementy zapewniające odpowiednią atmosferę są dokładnie z Państwem uzgadniane i realizowane.
- Umożliwiamy odpowiedni dobór oprawy artystycznej oraz kulinarnej zgodnie z Państwa wymaganiami.
- W sprzyjających warunkach pogodowych istnieje możliwość wykorzystania podczas przyjęcia pięknego otoczenia naszego obiektu.
W związku z dużym zainteresowanie organizacją Przyjęć Weselnych w naszym obiekcie prosimy o zdecydowanie wcześniejsze rezerwowanie odpowiednich i możliwych dla Państwa Terminów.
Zapraszamy do wcześniejszego obejrzenia naszego obiektu i rozmowy z nami, co z pewnością pozwoli podjąć Państwu właściwe decyzje odnośnie tak wzniosłego wydarzenia.
 
SALA RÓŻANA
 
SALA BALOWA
SALA MYŚLIWSKA
44-160 Rudziniec ul. Leśna 1
Telefony: +48 32 411 23 23
+48 512 212 190, +48 508 278 304
www.lesnaperla.com
biuro@lesnaperla.com
Projekt, fotografie, wykonanie i utrzymanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl